KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14739435
nr 1473 9435
Gravyrer
5 st, 1700-tal, yttermått inklusive ram: ca 25x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:53:13
300 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr